Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Відбулась Установча конференція Одеського відділення ВМГО "Дебатна Академія"

     27 грудня 2010 року в м. Одеса відбулася Установча конференція Одеського відділення ВМГО «Дебатна Академія». На даній Конференції були присутні члени ВМГО «Дебатна Академія»,  що проживають у Одеській області та сплатили щорічний членський  внесок. Секретарем Установчої конференції було обрано Кушніра Михайла, головував - Коваль Сергій.

     На Установчій конференції, зокрема, було прийнято такі рішення:
1. Створити місцевий осередок ВМГО «Дебатна Академія» - Одеське відділення ВМГО «Дебатна Академія»;
2. Обрати Коваля Сергія Президентом Одеського відділення ВМГО "Дебатна Академія";
3. Обрати Садову Олену Секретарем Одеського відділення ВМГО «Дебатана Академія»;
4. Обрати членами Президії Одеського відділення ВМГО «Дебатана Академія» Наконечного Андрія, Кузнєцову Анну, Крис Анну та Садову Юлію;
5. Обрати членами Наглядової ради Одеського відділення ВМГО «Дебатана Академія» Бенедичука Олександра, Настрадін Анастасію та Бошкову Діану.

     Тож побажаємо успіху та натхнення Одеському відділенню ВМГО «Дебатна Академія» у всіх їх благих починаннях! А усіх дебатерів вітаємо з «поповненням» нашої дебатної родини!

З повагою, Боярський Назарій
в.о. Президента ВМГО «Дебатна Академія»
Докладніше...
28 грудня 2010, 20:45   Коментарі [17]

Бажання відкрити Одеське відділення ВМГО "Дебатна Академія"
Шановні дебатери!
     Раді повідомити Вам, що до в.о. Президента ВМГО «Дебатна Академія» Боярського Назарія відповідно до Статуту організації надійшло звернення від одеських дебатерів про проведення Установчої конференції з метою створення місцевого осередку ВМГО «Дебатна Академія» - Одеського відділення ВМГО «Дебатна Академія».
     Конференція відбудеться 27 грудня 2010 року о 18:30 год. в Одеському національному університеті ім. Мечникова (адреса: Французький бульвар  24/26), 5 аудиторія.
       Голова Організаційного комітету Установчої конференції – Коваль Сергій (тел. 0988171919, e-mail: sergey703@gmail.com)

Запрошуємо членів ВМГО «Дебатна Академія» та усіх бажаючих,
що проживають в Одеській області
прийняти участь в Установчій конференції!


З повагою, Боярський Назарій
в.о. Президента ВМГО «Дебатна Академія»
Докладніше...
15 грудня 2010, 17:23   Коментарі [23]

МІЖНАРОДНИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Дебатна академія» 25–27 лютого 2011 року проводять Міжнародний дебатний турнір для школярів на тему: «Актуальні проблеми сучасності очима молоді».

Формат:  турнір відбуватиметься за Всесвітнім форматом шкільних дебатів (World Schools Debate Format) і складатиметься з двох треків: україномовного й англомовного; чотирьох кваліфікаційних раундів; півфіналу та фіналу. 

Для участі в турнірі необхідно з 15 листопада 2010 року до 15  січня 2011 року надіслати форму учасника (завантажити) на електронну адресу: uhl-edu@mail.ru.

Докладніше...
7 грудня 2010, 00:05   Коментарі [2]

INTERNATIONAL DEBATE TOURNAMENT

On February, 25–27 2011, Ukrainian Humanitarian Lyceum of Kyiv National Taras Shevchenko University and All-Ukrainian Youth NGO “Debate Academy” are holding the International Debate Tournament on the topic “Urgent Problems of Today in the Youth Eyes”.

Format: the Tournament will be held in World Schools Debate Style and will consist of two tracks: Ukrainian and English; four preliminary rounds; semi-final and final rounds.

In order to take part in the Tournament, please, send the Participant Form to uhl-edu@mail.ru by February, 15 2011.

Докладніше...
7 грудня 2010, 00:01   Коментарі [4]

ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ!
ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ!
ЗАПРОШУЄМО НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР «СЕРЦЕ КИЄВА»
присвячений пам’яті Ігоря Індило,
 який помер за нез’ясованих обставин 
 у переддень свого 20-річчя
 у Шевченківському райвідділі міліції у м. Києві

     ВМГО «Дебатна Академія» оголошує про початок реєстрації учасників Четвертого Всеукраїнського дебатного турніру «Серце Києва», який щороку об’єднує молодих людей із усієї країни. Постійним партнером турніру виступає Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
     Турнір присвячений тематиці “Верховенство права. Права людини”, яка наразі стає все більш актуальною. Порівняно з минулим роком українці відчули суттєве зростання наступу на цілу низку прав та свобод, утвердження та забезпечення яких є основним обов’язком держави. Серед них: право на справедливий суд, свобода вираження поглядів, доступ до інформації, свобода  мирних зібрань, право обирати та бути обраним, свобода від катувань та право власності. 
     Кожен з учасників Турніру матиме можливість присвятити два дні визначальним питанням майбутнього нашої країни, дізнатись нове для себе і поділитись тематично цікавим і важливим серед небайдужих, поспілкуватися із визнаними експертами у сфері прав людини та молодими активістами громадського руху,  сформувати позицію стосовно сучасних викликів, які призвели до погіршення стану конкретних прав людини в Україні, та запропонувати бачення молоді щодо ефективних  шляхів їх подолання.
     Турнір відбуватиметься 27-28 листопада 2010 року у м. Києві.  Формат Турніру - Британський формат Парламентських дебатів. Мова Турніру – українська. Попередній перелік резолюцій буде надіслано зареєстрованим учасникам.
          Умови реєстрації:
     Звертаємо Вашу увагу, що до участі в Турнірі в якості гравців запрошуються учасники, яким на день проведення Турніру не виповнилося  23 роки. Для суддів вікового обмеження не має.
     Розмір реєстраційного внеску становить: 120,00 грн. – для членів ВМГО „Дебатна Академія” та 180,00 грн. – для інших учасників. Судді звільняються від сплати реєстраційного внеску.
     Реєстрація учасників триватиме до 20.00 год. 14 листопада 2010 року. Для реєстрації команди необхідно заповнити он-лайн форму (натиснути ТУТ). Для реєстрації суддів необхідно заповнити он-лайн форму (натиснути ТУТ).
     За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту sercekyeva@gmail.com або до Голови Оргкомітету Боярського Назарія (м.т. 097-925-888-1; e-mail: n.boyarskiy@gmail.com)
     Запрошуємо Вас до участі в Турнірі, який справедливо називається традиційним місцем зустрічі найкращих дебатерів, та відкрити своє серце Україні!

Зустрінемося на «Серці Києва»!

Докладніше...
3 листопада 2010, 22:48   Коментарі [16]

"Шалена Бджілка" полетіла…
       09 вересня в Інституті соціальної роботи та управління НПУ ім. М.П.Драгоманова відбулася урочиста подія ? презентація первинного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Дебатна Академія» дебатного клубу «Шалена Бджілка» на базі інституту. У зустрічі взяли участь представник дирекції ? Варенич В.В., представник студентського самоврядування ? Шилець А. та молоде покоління майбутніх діячів соціальної сфери, які лише нещодавно вступили в ряди борців за благополуччя нашого суспільства, - наші дорогі першокурсники.
Докладніше...
12 вересня 2010, 16:58   Коментарі [1]

«БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ РИНГ- 2010» ЗАПРОШУЄ
Молодіжний клуб „Співдружність” м. Бердянська та Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Дебатна Академія” повідомляють про проведення Відкритого дебатного турніру для школярів „Бердянський ринг-2010 ”за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні з 10 по 12 вересня 2010 р. на базі ДОЦ “Червона гвоздика” (м. Бердянськ, Запорізької обл.). Турнір присвячений обговоренню важливої тематики, яка визначена Міжнародною освітньою дебатною асоціацією (IDEA) як офіційна тема на рік: «Проблеми молоді»Докладніше...
2 серпня 2010, 17:43   Коментарі [6]

EUDC-2010, як це було

Нещодавно в Амстердамі пройшов 12 європейський дебатний чемпіонат EUDC-2010. Організатори зібрали 200 амбітних команд з 22 країн, запросили досвідчених суддів з неймовірним почуттям гумору та влаштували socials, які допомогли “льоду зламатися”, а дебатерам познайомитись ближе. А тепер докладніше як це було :)

Докладніше...
27 липня 2010, 12:50   Коментарі [0]

the Third Annual International Debate Tournament KYIV OPEN

Dear all,
we are glad to announce that on September 18–19, 2010 UYNGO “Debate Academy” will hold in the Third Annual International Debate Tournament KYIV OPEN!
THE REGISTRATION IS OPEN TILL AUGUST, 20!

Докладніше...
18 липня 2010, 14:47   Коментарі [0]

ЗАПРОШУЄМО НА ШКОЛУ ЛІДЕРІВ
«Нехай  нашою вищою метою буде одне:
говорити, як відчуваємо, і жити так, як говоримо»
                                         Сенека

     Із радістю запрошуємо активних молодих людей з усієї України взяти участь у довгоочікуваній події – Другій Школі лідерів дебатного руху, яка відбудеться 20-25 cерпня 2010 р. у самому серці віковічних Карпатських гір.

          «Друга Школа лідерів дебатного руху» – це…
Чудова нагода протягом п’яти днів відпочивати та навчатись разом із однодумцями, а також отримати неповторні враження від святкування Дня незалежності України в горах! Це буде повноцінне таборування – з ночівлею в наметах під зірковим небом, приготуванням їжі в казанках, піснями у вогнища, справжньою дружбою та неповторною атмосферою життя на природі!

          У програмі передбачені навчальні модулі:
1. «Саморозвиток»: стан та перспективи розвитку молодіжного руху, філософія третього сектору, інтерактивні освітні технології.
2. «Основи управління НГО»: стратегічне планування, моделі та інструменти управління неурядовими громадськими організаціями, пошук ресурсів, зв’язки з громадкістю.
3. «Дебатні орієнтири»: менеджмент дебатних проектів, основи тренерства, створення та розвиток дебатних клубів у вищих навчальних закладах.Докладніше...
4 липня 2010, 22:33   Коментарі [2]