Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

На варті
     26 вересня 2007 Всеукраїнський молодіжний форум «Молодіжна варта» розпочався з дебатної гри, в якій приймали участь команди «Форс-мажор ІІ» (Ольга Дем’янець, Марія Дмитрук, м. Київ) та «Іжачки» (Олександр Купрієнко, Кирило Кожемякін, м. Дніпропетровськ). Форум проводився з метою визначення місця молоді в програмах і політиці партій та підвищення рівня політичної свідомості молодих українців.
Докладніше...
26 вересня 2007, 00:58   Коментарі [3]

«Диспут-клуб» подорослішав у «Дебатну Академію», або нова історія Дебатів в Одесі.
     З вересня 2007 року місто Одесу охопила «Дебатна Епідемія», яка оволоділа більш ніж 20 юнаками, які навчились із впевненістю відстоювати свою думку, аналізувати, критикувати, логічно мислити. За результатами раундів буде обрано двоє спікерів, які й будуть представляти Одесу на всіх українських та міжнародних турнірах.
Докладніше...
20 вересня 2007, 05:13   Коментарі [22]

Дебати молодої республіки
     24-26 серпня 2007 року на березі Чорного моря біля м. Севастополь тривав дебатний турнір, який став одним із найцікавіших мультифестивалів Студентської Республіки. Найзапеклішою виявилася боротьба на фіналі, до якого вийшли наступні команди: «Одеса» у складі Левицького Всеволода та Невмиваки Анастасії (м. Одеса), «Їжачки» у складі Кожемякіна Кирила та Купріянко Олександра (м. Дніпропетровськ), «Вольтронове військо» у складі Гетьмана Михайла та Патоли Володимира (м. Київ) та «Мрія» у складі Квашука Олександра та Мінаєвої Юлії (м. Київ).
Докладніше...
26 серпня 2007, 00:57   Коментарі [4]

Літо, сонце, море... дебати о_О
     ВМГО «Дебатна Академія» за сприяння ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив" запросили молодь із різних регіонів України взяти участь у Всеукраїнські літній дебатній школі, яка відбувалася з 11 по 15 серпня у м. Бердянськ, на базі Бердянського державного педагогічного університету.Докладніше...
20 серпня 2007, 02:42   Коментарі [25]