Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

«БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ РИНГ- 2010» ЗАПРОШУЄ

Berdyanskyi Ryng - in ENGLISH

Молодіжний клуб „Співдружність” м. Бердянська та Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Дебатна Академія” повідомляють про проведення Відкритого дебатного турніру для школярів „Бердянський ринг-2010” за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні з 10 по 12 вересня 2010 р. на базі ДОЦ “Червона гвоздика” (м. Бердянськ, Запорізької обл.).                                  

Бердянский ринг - По-РУССКИ

«Бердянський ринг - 2010» – це…

Міжнародний дебатний турнір для школярів з України та інших країн, які володіють українською, російською або англійською мовами. Турнір присвячений обговоренню важливої тематики, яка визначена Міжнародною освітньою дебатною асоціацією (IDEA) як офіційна тема на рік: «Проблеми молоді»:

· Молодіжні субкультури допомагають розвивати особистість молодої людини та суспільство в цілому (відбіркові раунди);

 · Насилля серед молоді - результат впливу суспільства, а не сім'ї (пів-фінал);

· Вирішення проблем молоді - справа рук самої молоді. (фінал)

Турнір відбуватиметься за Всесвітнім форматом шкільних дебатів (World Schools Debate Format). Турнір складається із 3треків: українського, російського й англійського. Турнір включатиме в себе чотири кваліфікаційні раунди, півфінали та фінал. Для учасників буде організована екскурсія містом та цікава культурна програма. Також це чудова можливість познайомитися із міжнародною дебатною спільнотою та зустріти “бархатний сезон” на мальовничому березі Азовського моря.

Кого ми чекаємо

Учасників з України та інших країн, які володіють українською, російською або англійською мовами з наступними статусами: - дебатери (школярі 8-11 класів); - тренери/судді/супроводжуючі.

Умови участі

Учасники турніру сплачують організаційний внесок у розмірі 360 грн., який покриває витрати на 3-разове харчування та проживання однієї особи з 12.00 години 10 вересня до 14.00 години 12 вересня. Внесок сплачується безпосередньо під час реєстрації.

Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, методичною літературою, пам’ятними футболками, сертифікатами, оплачують вартість екскурсії.

На конкурсній основі визначені Оргкомітетом 15 українських команд та 15 тренерів будуть сплачувати реєстраційний внесок у розмірі 210,00 грн. (за підтримки Посольства США в Україні в рамках проекту «Навчаємось дебатувати»). Оргкомітет повідомить про результати конкурсу після закінчення реєстрації.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь у турнірі необхідно надіслати заповнену реєстраційну форму на електронну адресу berdyanskyi.ryng@gmail.com.

Період реєстрації - з 27 липня по 27 серпня 2010 р. До 02 вересня організатори надішлють офіційні запрошення. Орієнтований розклад турніру буде надіслано по підтвердженні реєстрації.

За додатковими питаннями звертатися на електронну пошту або за телефонами: Марина Едуардівна Масютіна (+380504848693), ), e-mail: friend@berdyansk.info Назарій Боярський ( +38-097-925-888-1,+38-093-037-766-7 ) e-mail: n.boyarskiy@gmail.com

Завантажити анкету на укр.(рос.)мові

Participant application in English
Коментарі [6]