Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Школа суддівської майстерності

Дорогі друзі!

     Ми з радістю запрошуємо Вас взяти участь в довгоочікуваному проекті першій в Україні «Школі суддівської майстерності». Метою проведення даної Школи є навчання київських дебатерів нюансам професійного дебатного суддівства. Організатором проекту виступає Київське відділення ВМГО «Дебатна Академія».

          Часові рамки проекту

     Проект триватиме протягом лютого – травня 2009 року.

          Змістовна частина проекту

     Проект передбачає використання різноманітних форм роботи, спрямованих на поліпшення суддівських навичок учасників. Серед них – теоретичні заняття, аналіз відеозаписів ігор й суддівських коментарів, тестування, суддівство тренувальних та турнірних ігор. Підготовка буде стосуватися Британського та Американського форматів Парламентських дебатів, а також Дебатів Карла Поппера.
Заняття будуть відбуватися у зручний для учасників та тренерів час (орієнтовно у вихідний день). Орієнтовна кількість занять – 8. Тривалість заняття – 4-5 годин.

     З будь-яких питань звертайтесь до Президента Київського відділення ВМГО «Дебатна Академія» Боярського Назарія (м.т. 8-097-925-888-1, 8-093-03-77-66-7; e-mail: nazarini@ukr.net).

     Будемо раді бачити Вас серед учасників проекту „Школа суддівської майстерності”!


З повагою, Боярський Назарій
Президент Київського відділення ВМГО «Дебатна Академія»

Докладніше...
28 січня 2009, 12:36   Коментарі [22]

Конференція з управління персональними фінансами "FinCo'09"

 Київське відділення ВМГО «Дебатна Академія» є партнером Конференції з управління персональними фінансами "FinCo'09", яка буде проходити 20-22 лютого 2009 року у м. Києві.

   Із великим задоволенням запрошуємо Вас відвідати даний захід!

   Конференція спрямована на ознайомлення молоді з управлінням персональними фінансами, навичками планування, інструментами фінансового ринку, а також їх ефективним використанням.

Докладніше...
22 січня 2009, 12:11   Коментарі [2]

Майстер слова №5

 Київське Відділення ВМГО «Дебатна Академія» має за честь запросити до участі у П'ятому тренінговому занятті Риторичного клубу «Майстер слова» за темою "Техніка влучних запитань та вдалих відповідей", яке відбудеться 25 січня 2009р. з 10.00 до 15.00 год.

 

 

Докладніше...
16 січня 2009, 05:32   Коментарі [1]

Зимова школа лідерів нового покоління

 Київське відділення ВМГО «Дебатна Академія» є партнером заходу Молодіжного  ресурсного центру  «Зимова школа лідерів нового покоління», яка проходитиме 24-25 січня 2009 року. В рамках Школи відбудуться наступні тренінги:
1. Ораторське мистецтво (практичне заняття)
2. Комунікабельність
3. НЛП (теорія + практика)
4. Скорочитання (практичне заняття)
5. Загальна теорія управління
6. Менеджмент організації (відеолекція)
7. Управління конфліктами
8. Політичні партії: створення, фін. забезпечення, діяльність.
9. Громадські організації: створення, фін. забезпечення, діяльність
10. Місцеве самоврядування, як прояв та реалізація прав територіальної громади

Докладніше...
16 січня 2009, 04:40   Коментарі [0]

Привітання із різдвяними святами

Шановна дебатна спільното!

Наші предки справедливо вважали: все, що закладається у високосному році, обов’язково отримає належне продовження у майбутньому. ВМГО «Дебатна Академія»  у 2008 році досягла важливих результатів для українського дебатного руху: започаткування двох міжнародних турнірів – орієнтованого на країни СНД «FIRE» (м. Харків) та англомовного турніру «Kyіv Open» (м. Київ), поширення дебатного руху на нові області Україні (Сумська, Полтавська, Чернігівська, Чернівецька області тощо) та  визнання ВМГО «Дебатна Академія» міжнародним співтовариством, що проявилося у вступі до Міжнародної освітньої дебатної асоціації «IDEA».

Тож від імені всієї дебатної спільноти щиро дякую усім членам ВМГО «Дебатна Академія», лідерам дебатного руху, зусиллями та стараннями яких ми досягли таких результатів.

Перші дні січня засвідчили: рік, який розпочався, буде роком випробувань для України. І ми свідомі, що доля не посилає нам того, чого ми не  в силі подолати та стати сильнішими. Адже кожне випробування є водночас  можливістю. Тож вітаю Вас із Новим 2009 роком – роком нових можливостей для України!

Бажаю утвердитися та віднайти себе як дебатер, студент, професіонал, коханий/кохана, друг – Людина. Бажаю усім нам нових звершень у поширенні дебатного руху для розвитку школярів, студентів – молодого форпосту становлення незалежної та процвітаючої України!

З повагою до Вас, найкращими побажаннями
та надією на подальшу співпрацю у майбутньому 

Олександра Матвійчук
Президент ВМГО “Дебатна Академія”

Докладніше...
9 січня 2009, 08:54   Коментарі [14]

5 раунд

Перед вами информационный бюллетень “5-й раунд” по итогам турнира “Сердце Киева-2008”
 
В номере:
1. Скандальное интервью с командой “Їжачки”
2. “Взрослое” интервью с Александром Мамуней
3. Неформальное интервью с Александром Славским
4. Прогнозы участников турнира на лучшего спикера турнира и победителя турнира.
 
Приятного всем чтения :)

Прочитать

Женя Сакало

Докладніше...
16 грудня 2008, 01:32   Коментарі [0]

Результати регіонального дебатного турніру з прав людини

Шановні учасники та судді турніру!
 
Щиро вітаю вас з тим, що разом ми провели чудовий захід! Сподіваюсь, що він приніс вам багато позитивних емоцій, збагатив новими знаннями та яскравими враженнями.

Мої щирі вітання переможцям турніру – команді Не Беда!, а також кращому спікеру турніру – Лук'янчикову Олегу!

З найкращими побажаннями,
Президент Донецького відділення ВМГО "Дебатна Академія"
Голова Дебатного клубу Молодіжного центру правничих досліджень
Коміссарова Тамара

Докладніше...
15 грудня 2008, 15:55   Коментарі [1]

Еристика як мистецтво полеміки

Київське Відділення ВМГО «Дебатна Академія» має за честь запросити до участі у наступному тренінговому занятті Риторичного клубу «Майстер слова» за темою "Еристика як мистецтво полеміки", яке відбудеться 21 грудня 2008р. з 13.00 до 17.00 год.
У програмі заняття
        – поняття та структура аргументації;
        – техніка аналізу аргументації;
        – прийоми маніпулювання в суперечках;
        – софізми у суперечках;

За додатковими питаннями звертатися до Президента Київського Відділення ВМГО «Дебатна Академія» Назарія Боярського (м.т. +380979258881, e-mail: nazarini@ukr.net ).

Докладніше...
11 грудня 2008, 11:18   Коментарі [38]

В Україні відбувся найбільший за всю історію дебатний турнір.

29-30 листопада 2008 р. у славетному місті Києві відбувся Третій щорічний всеукраїнський дебатний турнір „Серце Києва”. Упродовж двох днів команди із різних регіонів нашої країни змагалися за право стати володарями кришталевого серця.

У фінальному раунді в запеклому протистоянні зійшлися досвід та молодість, а саме: команди „16.12” (Дар’я Журавська, Данило Грачов), „Вусаті дядьки” (Олексій Яценко, Олександр Мамуня), „Пара рваних кед” (Дмитро Певнєв, Олександр Тучков) та „Конфедерація” (Андрій Атрощенко, Микола Осійчук). За рішенням суддівської колегії переможцем турніру стала харківська команда „Пара рваних кед”, які отримали грошову винагороду від професійного дебатера, народного депутата України Лесі Оробець. Таким чином Саша і Діма свою перемогою у досвідчених та титулованих команд ще раз переконливо продемонстрували, яку велику роль в дебатах відіграє мотивація та віра в себе. Так тримати хлопці!

Оргкомітет дякує партнерам проекту – Студентському парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Студентському парламенту юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Особливу вдячність від імені учасників турніру за постійну підтримку дебатного руху оголошується раднику міністра освіти та науки України Дмитру Кулібабі та народному депутату України Лесі Оробець.

Поділитися враженнями від турніру ви можете тут або в комментарях до новини, фотографії Ви можете подивитися за наступними лінками:

Фотоальбом Ігоря Балицького  (або завантажити його тут)

Фотоальбом Евгенії Ковтун

Фотоальбом Андрія Трачука 

Докладніше...
9 грудня 2008, 05:05   Коментарі [1571]

Кубок Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

21 листопада 2008 р. відбувся Відкритий турнір "Кубок Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана".

Переможцем турніру стала команда "Non pluribus impar".

Докладніше...
9 грудня 2008, 01:00   Коментарі [19]