Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Еристика як мистецтво полеміки

Київське Відділення ВМГО «Дебатна Академія» має за честь запросити до участі у наступному тренінговому занятті Риторичного клубу «Майстер слова» за темою "Еристика як мистецтво полеміки", яке відбудеться 21 грудня 2008р. з 13.00 до 17.00 год.
У програмі заняття
        – поняття та структура аргументації;
        – техніка аналізу аргументації;
        – прийоми маніпулювання в суперечках;
        – софізми у суперечках;

Умови участі

Реєстраційний внесок для участі в Риторичному клубі складає 25 грн. за заняття. Для членів ВМГО «Дебатна Академія» 15 грн. за заняття. Реєстраційний внесок покриває вартість кави-паузи, роздаткових матеріалів учасникам та організаційних витрат.
Як взяти участь?

Для того, щоб записатися до складу учасників потрібно направити лист із заповненою анкетою (додається) із темою «Anketa_прізвище латинськими літерами» (наприклад: Anketa_Boyarskiy) на електронну адресу rytoryka@gmail.com до 18.00 год. 18 грудня 2008р. Кількість учасників обмежена. Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Пріоритет віддається членам ВМГО "Дебатна Академія" та тим заявкам, які прийшли раніше. Про результати відбору буде повідомлено 19 грудня 2008 р.

Анкета учасника

За додатковими питаннями звертатися до Президента Київського Відділення ВМГО «Дебатна Академія» Назарія Боярського (м.т. +380979258881, e-mail: nazarini@ukr.net ).
Коментарі [38]