Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Майстер слова №5

 Київське Відділення ВМГО «Дебатна Академія» має за честь запросити до участі у П'ятому тренінговому занятті Риторичного клубу «Майстер слова» за темою "Техніка влучних запитань та вдалих відповідей", яке відбудеться 25 січня 2009р. з 10.00 до 15.00 год.

У програмі заняття 

     -    функції та класифікація запитань;
     -    конструктивні прийоми ведення дискусії;
     -    методи "словесного бумерангу";
     -    вправи для тренування швидкої реакції;


Умови участі

Реєстраційний внесок для участі в Риторичному клубі складає 25 грн. за заняття. Для членів ВМГО «Дебатна Академія» 15 грн. за заняття. Реєстраційний внесок покриває вартість кави-паузи, роздаткових матеріалів учасникам та організаційних витрат.
 

Як взяти участь?

Для того, щоб записатися до складу учасників потрібно направити лист із заповненою анкетою (додається) із темою «Anketa_прізвище латинськими літерами» (наприклад: Anketa_Boyarskiy) на електронну адресу rytoryka@gmail.com до 18.00 год. 22 січня 2009 р. Кількість учасників обмежена. Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Пріоритет віддається членам ВМГО "Дебатна Академія" та тим заявкам, які прийшли раніше. Про результати відбору буде повідомлено 23 січня 2009 р.


За додатковими питаннями звертатися до Президента Київського Відділення ВМГО «Дебатна Академія» Назарія Боярського (м.т. +380979258881, e-mail: nazarini@ukr.net ).

Завантажити анкету учасника


 
З повагою, Боярський Назарій
Президент Київського відділення ВМГО "Дебатна Академія"
Коментарі [1]