Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Лідери Академії


Дебатна Академія » Лідери Академії

Назарій Боярський

Віце-президент ВМГО "Дебатна Академія"


Активну громадську роботу в Дебатній Академії Назарій поєднує з діяльністю в Київському національному університеті культури і мистецтв, де він є студентським деканом факультету та членом Президії Студентського парламенту.
 
Одним зі своїх найбільших здобутків у житті вважає занесення до міської книги пошани "Золотий фонд інтелектуальної та духовної еліти м. Вінниці", звідки він, власне, і приїхав до столиці.
 
Дебатним стартом для Назарія стала участь в Першому щорічному всеукраїнському дебатному турнірі «Серце Києва» у 2006 році. Відтоді він не уявляє свого життя без «дебатного адреналіну». На його думку, саме дебати є тією грою, яка на сьогодні найбільше консолідує активну та цілеспрямовану молодь України.
 
У широке коло інтересів Назарія входять право, література, психологія, театр, політика, філософія, туризм та інші захоплення, але найкращим відпочинком є зустріч із друзями.
Клим Братківський

Член Наглядової Ради ВМГО "Дебатна Академія"


Клим приймає участь в дебатних турнірах з 2001 року (спочатку як гравець, потім в якості судді київських, всеукраїнських та міжнародних турнірів, відомий своєю високою вимогливістю до гравців).
 
Він є магістром „Інтелектуальної власності" та працює за спеціальністю більше 5 років, зараз на посаді юриста в сфері охорони і захисту прав інтелектуальної власності у відомій Юридичній фірмі "Салком". Автор освітнього веб-проекту "Право інтелектуальної власності"
Аліна Неселевська

Віце-президент ВМГО “Дебатна Академія”


Член ВМГО «Дебатна Академія», досвідчений координатор дебатних проектів та молодіжна активістка.

Очолювала та входила до складу багатьох міжнародних, всеукраїнських та регіональних проектів ВМГО «Дебатна Академія», зокрема "Київська міська дебатна ліга", ВДТ «Серце Києва, МДТ «Kyiv Open», Школа лідерів дебатного руху.

Має досвід налагодження функціонування структурних відділів громадських організацій, наприклад, заснувала та очолила роботу Відділу фандрайзингу при Київському відділенні ВМГО "Дебатна Академія".

В 2009-2010 роках працювала юрисконсультом Студентської ради міста Києва, а наразі є експертом Громадського експертно-аналітичного центру.
Кіра Шиманська

Президент ВМГО “Дебатна Академія”


Почала знайомство з дебатами ще зі школи й радо долучилася до ВМГО «Дебатна Академія» й посіла посаду Голови Міжнародного відділу. Постійно представляє Україну на Європейських та Світових чемпіонатах і турнірах, знана в міжнародних дебатних методичних колах.

Переконана, що дебати - це саме та методика, яка дозволяє повноцінно розвивати талановиту й цілеспрямовану активну молодь.

Із червоним дипломом закінчила КНУ ім. Т.Г. Шевченка, отримала міжнародний диплом магістра в Університеті м. Грац, що в Австрії, та наразі є аспіранткою Віденського університету. Основною сферою інтересів є аналіз англійської та німецької літератури, переклад художніх та методичних (дебатних) праць, міфологія та мінералогія.