Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Партнери


Дебатна Академія » Партнери

Український фонд підтримки реформ

Про Фонд підтримки реформ
     Український Фонд підтримки реформ - громадська неприбуткова організація, створена у вересні 1993 року з метою всебічного сприяння проведенню в Україні реформ у напрямку становлення економічно ефективного самоврядного українського суспільства та демократичної правової української держави.

Цілі діяльності Фонду
     Сприяння розбудові громадянського суспільства, міцної економіки для забезпечення реальної незалежності України, створення суспільства рівних можливостей з широким заможнім середнім класом;
     Аналітична і наукова підтримка демократичних течій, розробка програм і рекомендацій щодо побудови громадянського суспільства в Україні;
     Побудова демократичної держави з ринковою економікою;
     Складання проектів нормативних актів законодавчих і виконавчих органів України, проведення роботи по роз'ясненню їх змісту та пов'язаного з ними соціально-економічного ефекту представникам державних органів та населенню України, застосування різноманітних форм впливу на прийняття адекватних державних рішень, надання пропозицій Президенту України, Парламенту, Уряду та іншим органам державної влади;
Розвиток місцевого самоврядування та самоорганізації населення;
Формування демократичних цінностей серед молоді.


Інформація про керівників Фонду

     Пинзеник Віктор Михайлович - Голова УФПР
    Міністр економіки України, Віце-прем'єр-міністр України з економіки (1992-1993 рр.), Перший віце-прем'єр-міністр України (1994-1995 рр.), Віце-прем'єр-міністр України (1995-1997 рр.), міністр фінансів України (2005-2006 рр.), народний депутат України I-IV, VI скликань.

     Доктор економічних наук, професор.

     З грудня 2007 р. - Міністр фінансів України.

     Гринів Ігор Олексійович - Голова правління УФПР
     Народний депутат України І та ІV скликання. Займався управлінням передвиборчими кампаніями (зокрема кампанії В.Ющенка у 2004 році). Директор Національного інституту стратегічних досліджень (2005 р.)

     З листопада 2007 р. – народний депутат України (фракція БЮТ), член комітету Верхоної Ради у закордонних справах.

     Соболєв Сергій Владиславович - Голова експертної ради УФПР     
     Народний депутат України I, II, IV та VI скликань. Радник Прем'єр-міністра України в уряді Віктора Ющенка (1999-2001), Постійний представник Президента України у Верховній Раді України (2005 р.).

     З листопада 2007 р. – народний депутат України (фракція БЮТ), член комітету з питань правосуддя.

     Ярема Олександр Йосипович - Виконавчий директор УФПР
     
     Голова ВМГО "Християнсько-демократична молодь України", заступник Голови Українського національного комітету молодіжних організацій. Працював директором Департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (2005р.)


Контактна інформація

Український фонд підтримки реформ

01021 Україна, м. Київ, вул. Інститутська, 28

тел. (044) 536 9126, факс (044) 536 9127