Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Тренінг з прав людини з використанням технології дебати

РБФ "Резонанс" та ВМГО "Дебатна Академія" оголошують набір учасників для участі у тренінгу "Ми це можемо: права людини та механізми їх захисту".

Тренінг відбуватиметься поблизу Львова (cмт. Брюховичі) з 29 січня по 1 лютого 2010 року. До участі у тренінгу запрошуються студенти вищих навчальних закладів м. Львова, а також передбачена можливість участі до 5 учасників із інших міст України.

Під час тренінгу учасники матимуть змогу ознайомитись із основними принципами та стандартами прав людини, проаналізувати стан дотримання окремих прав людини у їхньому середовищі, а також відпрацювати навики, необхідні для самостійного успішного захисту прав людини в щоденному житті.

У програмі тренінгу також передбачено вивчення освітньо-інтерактивної технології дебати для освіти молоді у сфері прав людини.

 Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори покривають транспортні витрати учасників з інших міст (за умови відвідання усіх занять), а також забезпечують проживанням у двомісних номерах, харчуванням та роздатковими матеріалами.

Заняття проводитимуть випускники навчальних програм Міжнародного центру освіти з прав людини "Equitas" Олександра Матвійчук (м. Київ) та Олена Грабовська (м. Львів).

Охочі взяти участь у тренінгу до 10 січня мають відіслати заявку, що додається, на адресу: resonancef@gmail.com.

Кількість місць для участі у тренінгу обмежена. Організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі заповнених анкет. Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані до 12 січня 2010 року.

 З усіх питань, пов'язаних із поданням заявок, просимо контактувати з організаторами тренінгу за адресою: resonancef@gmail.com

Координатор семінару: Олена Грабовська.

Тренінг здійснюється за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадську агенцію із міжнародного розвитку (CIDA) в рамках угоди про підтримку з Equitas – Міжнародним центром освіти з прав людини (Монреаль, Канада).

________________________________________________________________________________________________________________

Шановні учасники тренінгу
«Ми це можемо: права  людини та механізми їх захисту»!

     Дякуємо Вам за активну участь у тренінгу “Ми це можемо: права людини та механізми  їх захисту” та за ваш активний внесок у його проведення. Ми сподіваємося, що наша співпраця у сфері утвердження прав людини та розвитку дебатного руху матиме продовження.
     Але для  того, щоб ставати кращими і  ефективнішими, нам потрібно знати  як свої сильні, так і слабкі сторони. Тож  ми просимо вас заповнити  анонімну оціночну анкету тренерської  роботи. Заповнення анкети займе у вас мінімум 3 хвилини, але ми будемо особливо вдячні за розгорнуті коментарі.
З повагою,
Оргкомітет  тренінгу

 
Коментарі [1]