Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Скільки кольорів у твоїй палітрі?

Ми живемо в еру глобалізації та міграції, в еру, коли кордони між країнами відкриті для подорожей, торгівлі, обміну інформацією та знаннями.

А ти відкритий до світу?

Багато людей у світі – ні. Тому виховання толерантності є дуже важливим. 16 листопада святкується Міжнародний День Толерантності, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 1996 році.

Чи знаєш Ти про життя іноземних студентів та національних меншин у Львові та що між вами спільного?

Візьми участь у дебатах в рамках проекту «Розвиток культурного діалогу у Львові та Закарпатті», які відбудуться у вівторок 18 листопада 2008 року, о 14.00

Кіноглядацька зала «Центру культури та дозвілля» (Студентський клуб), Львівський національний університет імені Івана Франка

(головний корпус, вул. Університетська 1)

Живи в гармонії з різними людьми та їх ідеями,

Збагачуй свій міжкультурний досвід,

Зареєструйся на участь у цьому заході,

відправивши інформацію про своє ім’я, фамілію, університет або організацію, яку ти представляєш, а також контактну інформацію на електронну адресу ysalakhova@iom.kiev.ua. до 14 листопада 2008 р.

Ми чекаємо саме на тебе!

Будь громадянином України із широкими поглядами!

Проект організовано Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та профінансовано Урядом Канади (представленим Канадським Агентством Міжнародного Розвитку (КАМР), через Канадський Фонд Підтримки Місцевих Ініціатив (Канадський Фонд) у партнерстві з ВМГО «Дебатна Академія», ГО «Дівочим клубом Юнка», проектом «Кешер» та Львівським національним університетом імені Івана Франка.

 
Коментарі [3]