Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Битва університетів: домашнє завдання

     Шановні учасники Ліги!

     Для того, щоб зробити змагання ще більш цікавими, а також з метою підвищення їхнього навчального ефекту, Оргкомітет вирішив запровадити додаткові письмові завдання для команд між відбірковими турнірами.

     Перед вам аудіо- та відеозапис виступу Прем’єр-міністра Уряду у півфіналу міжнародного дебатного турніру „Київська весна” (травень, 2006).

     Ваше завдання полягає в тому, щоб підготувати невелику письмову роботу, в якій вам слід навести відбиття ідей, висловлених в зазначеній вище промові. Тобто, по суті, вас слід підготувати промову Лідер Опозиції.

     Як має бути оформлене завдання? Вам не обов’язково готувати повноцінну промову з вітанням, вступом, використанням епітетів, риторичних прийомів тощо. Ваше основне завдання – виділити для себе основні думки Уряду та показати як ви будете їх спростовувати.

     В першу чергу буде оцінуватися якість Ваших аргументів та структурованість їхнього викладення!!!

     Конкретного обмеження щодо обсягу роботу немає. Але намагайтесь, щоб її обсяг теоретично можна було усно викласти упродовж 8 хвилин.

     Максимальний термін виконання завдання – 12.00 21 березня.

     Участь у виконанні завдання не є обов’язковою для команд. Але за успішне виконання завдання команда може отримати від 0,5 до 1 балу!!!

     Письмові роботи надсилайте на адресу      kyivdebateclubua@gmail.com.

     Бажаємо вам натхнення!

     Оргкомітет


Коментарі [17]

— Катя Столяр і Кудрицька Олександра "5.0" · бер 21, 07:22

На нашу думку,при формуванні домашнього завдання, оргкомітетом була не врахованана низька якість відеозапису !Що і стало технічною причиною неможливості виконання домашньго завдання!Просимо надалі враховувати такі моменти і супроводжувати завдання текстовими документами або забезпечувати високу якість відеоматеріалів!
З повагою “5.0”