Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Роз'яснення щодо поновлення членства у ВМГО "Дебатна Академія"

Дорогі друзі!
     Як Вам відомо, 11 березня 2011 року мною, як в.о. Президента ВМГО «Дебатна Академія», з метою приведення діяльності організації у відповідність до положень її Статуту, було прийнято Розпорядження №2, яким було припинено членство тих, хто не сплатив щорічний членський внесок.
     Разом із тим, доводимо до Вашого відома, що особи, які були виключені із ВМГО «Дебатна Академія», але визнають Статут організації та зобов’язуються надалі його виконувати, мають право у будь-який час подати заяву для поновлення свого членства. Для Вашої зручності була розроблена типова Заява про поновлення (завантажити). Ви можете її заповнити та надіслати на електронну скриньку DebateClubUA@gmail.com Після чого Ваша заява буде розглянута і прийнято відповідне рішення.
     Також на зазначену електронну скриньку Ви можете надсилати будь-які запитання, що стосуються Вашого членства у ВМГО «Дебатна Академія».
     Звертаємо Вашу увагу, що непоодинокими є ситуації, коли  щорічні членські внески сплачувалися контактній особі у регіоні, але відповідно до Положення про членські внески та Рішень Президії організації вони не були передані в.о. Президента ВМГО «Дебатна Академія».

в.о. Президента
ВМГО «Дебатна Академія»                                           Н.Ф. Боярський
Коментування цієї статті закрите.