Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Христос ся рождає! Славімо його!

Небо і Земля нині торжествують.

Ангели й люди весело празнують.

Христос родився, Бог воплотився,

Ангели співають, царіє вітають,

Поклін віддають, пастиріє грають,

"Чудо, чудо!" - повідають.

Новий рік та Різдво Христове – одні із найтепліших родинних свят України. Вони дарують дитячу різдвяну радість та запалюють у кожному серці вогник істини і сили, який гріє упродовж всього наступного року. Також це чудова можливість підвести підсумки минулого року та подивитися: з чим йдемо ми у рік прийдешній, і що беремо собою в дорогу.

Спільними зусиллями ми багато зробили у 2009 році, відтак впевнено зустрічаємо новий рік із почесним званням “Найкращої молодіжної громадської організації України”. Щиро дякуємо кожному члену організації, а також нашим друзям, однодумцям, партнерам, соратникам - всім, хто був поряд з нами і нас підтримував.

Але попереду ще більше роботи. Тож хочеться побажати кожному з нас сили і натхнення, щоб перетворити нові можливості у нові здобутки та перемоги.

ВМГО “Дебатна Академія”, як інструмент розвитку дебатного руху України, успішно утверджується як потужна молодіжна організація. І тепер, маємо за основне завдання активно розвиватися: більше працювати із членами організації, зростати чисельно, відкривати по всій Україні нові відділення та дебатні клуби як осередки організації, підвищувати якість наших заходів та започатковувати нові цікаві проекти, активніше виступати на міжнародній арені. Бо маємо перед собою, як виклик, нашу основну місію – розвиток та виховання молоді із новим демократичним світоглядом для побудови незалежної та здорової України.

І нехай через новий 2010 рік кожного дебатера України проведуть такі морально-етичні імперативи як: постійне навчання та розвиток, служіння людям і Україні, підтримка один одного та активна робота для розвитку ВМГО “Дебатна Академія”.

Христос ся рождає! Славімо його!

З повагою до Вас, найкращими побажаннями та надією на співпрацю,

Президент ВМГО “Дебатна Академія”

Олександра Матвійчук
Коментарі [28]