Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

НОВИЙ ПОСІБНИК ПО СТУДЕНТСЬКОМУ САМОВРЯДУВАННЮ

      Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у розробці нового посібника по студентському самоврядуванню, у якому будуть комплексно висвітленні усі аспекти діяльності органів студентського самоврядування із врахуванням як міжнародного досвіду, так і кращих практик, які існують в Україні.

     Редакційна колегія буде працювати над аналізом та узагальненням найкращих практик студентського самоврядування щодо:
 - Загальної характеристики студентського самоврядування: мета, функції, статус, нормативно-правове регулювання, порядок формування та структура органів, взаємодія з адміністрацією тощо.
 - Стратегічного планування і налагодження постійної діяльності.
 - Мотивації, побудови команди, лідерства, моделей управління, комунікації, спадкоємності.
 - Написання проектів, організації і проведення акцій, роботи з інформацією, видання студентської газети, пошуку ресурсів.
 - Співпраці із іншими органами студентського самоврядування, громадськими організаціями, владою, бізнесом, ЗМІ тощо.
 

     Для участі в роботі редакційної колегії необхідно заповнити анкету (додається) та надіслати її на електронну адресу DebateClubUA@gmail.com з темою “ОSS” до 10 жовтня 2008 року включно.

     За додатковими питання звертатися за тел. 80679694740 (Олександра Матвійчук). 

Анкета
Коментарі [21]

— Денис Ткаченко · жов 07, 01:24

Я б залюбки приєднався, адже СС після підписання “Болонського процесу” мав “Великі” перспективи (або повинен був мати), та на славу Я не беру участь в цьому апараті, адже за останім часом це повний валюнтаризм.
“...Як можно створювати проекти, або шукати меценатів, в той час коли СС не має свого розрахункового рахунку, які можуть бути господарські операції без штампу чи печатки, про яку можно казати свободу або проект для студентів, коли Глав. буху. потрібно півгодини тлумачити що потрібен ватман... Ги. Ги Ги... це сміх.”
Вся адміністрація хвилюється щоб на ранок не почути що під ВНЗ стоять студенти с транспорантами, а такім чином треба посадити таких пасивних лідерів які нічого не будуть робити (або тільки те що їм накажуть).
Як що СС набуває офіційного статусу на рівні місцевої громадської організації тоді можно обговорювати все інше...
Та на рівні тереторіальних одиниць СС дуже тяжко лобіювати свої інтереси порівняно з Студ.Профкомом, де друге для мене зовсім не зрозумілі речі!!! Адже коли намагаєся оформити відрядження на конференцію тоьі його не оформляють, бо ти не є членом трудового колективу, за то Студ.Профком є!!! Ги Ги Ги . Самому аж цікаво, адже згідно положення про Профспілки... Та туд багато чого химерного можна росповідати, особливо коли якимось боком саджають студента до наукового відділу як представника від студентів, – який взагалі не тямить та не володіє інформацією про будь-який захід на Всеукраїнському рівні.
А.. ось ще такий прикол, факультетна година, скільки раз обговорювалась і на Всеукраїнських рівнях, що потрібно читати студентам про СС на громадських засадах ))) і де воно таке?!. Може у Вас в ВНЗ є...
Або ще хіт коли аспіранти повині вичитати та навчити студентів перших курсів як писати наукові роботи ... Я в же п“ять робів навчаюсь жоного разу не бачи )))

Ідея – файна, та над то революційна. За часту система такого не пробачає та не пропускає.

Якщо мій світогляд потрібен – пишить
DenysTkachenko@gmail.com