Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Круглий стіл на тему "Мораль і політика"

    

     5 березня 2009 року у залі засідань Верховної Ради України ВМГО "Дебатна Академія" провела круглий стіл на тему "Мораль і політика" в рамках громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає".

     Протягом трьох годин активна молодь з’ясовувала, чи можуть співіснувати такі поняття як "мораль" та "політика" в нашій країні. Відповідь на це питання 5 березня під час Круглого столу в приміщенні комітетів Верховної Ради шукали учасники громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» разом з іншими громадськими та політичними діячами.
     Після привітального слова модератора круглого столу – Олександри Матвійчук, розпочав спілкування один із лідерів «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» Олександр Солонтай, Голова Ради Старійшин однієї з всеукраїнських молодіжних організацій. Він розповів про основне завдання кампанії – моніторинг та контроль за реалізацією даних молоді передвиборчих обіцянок політичними партіями, які зараз знаходяться при владі.
     Екскурс в історію із актуальними прикладами про співіснування моралі та політики за радянських часів провів дисидент Євген Сверстюк, Голова Українського Центру міжнародного ПЕН-клубу. Присутнім було цікаво дізнатися і про особисте ставлення пана Євгена до сучасної ситуації в країні, та про його бачення шляхів вирішення існуючих проблем.
     Наступним виступив Костянтин Бондаренко, директор Київського інституту проблем управління імені Горшеніна. Відомий політолог розкритикував владу та, відштовхуючись від власних знань світової історії, навів велику кількість прикладів неможливості співіснування моралі та політики в сучасному суспільстві.
     Продовжила тему можливості та неможливості ототожнення понять моралі і політики народний депутат Леся Оробець.
     Підсумував все вищесказане Олександр Солонтай, підкресливши, що у молоді є можливість бути активними, а отже – щось змінювати в сучасному суспільстві.
     Захід був організований Національним комітетом громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!».
Окрема подяка висловлюється Оргкомітету заходу – членам ВМГО «Дебатна Академія» Марії Кравчук, Дмитру Сінченко та Олександрі Скибі.
Коментарі [1273]