Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Деба в маси!

Дебати в маси!

     16 червня 2010 року представники Київського відділення ВМГО «Дебатна Академія» з метою популяризації та залучення нових облич у лави дебатерів провели тренінг в Громадській організації «Молодь до ВЛАДИ». Тренінг проводився на базі Міжрегіональної Академії Управління Персоналом, представники якої радо вітали наших дебатерів-тренерів Гантову Валерію та Доєву Вікторію.
     В ході зустрічі були не тільки завдання на аргументацію, уміння слухати та говорити, а й роз’яснення правил Британського формату парламентських дебатів. Після чого всі бажаючи мали змогу перевірити отриманні теоретичні знання на практиці, тобто пограти. Гра була доволі цікавою з влучними коментарями та підступними пунктами інформації, тому що запропонована тема про введення стипендії в приватних ВНЗ має безліч, як переваг так і недоліків. З боку переваг гравці наголошували на стимуляцію та мотивацію студентів стипендією, а опоненти- на економічну невигідність данного процесу. Проте на думку суддів більш переконливу позицію мала лінія опозиція.
     Також відбулась презентація ВМГО «Дебатна Академія», яку здійснила Доєва Вікторія. Вона розповіла напрямки роботи та загальну структуру організації, наголошуючи на бажанні подальшої співпраці з різними організаціями, зокрема, з «Молодь до ВЛАДИ».
     Тож, особисто від себе хочеться подякувати Громадській організації «Молодь до ВЛАДИ» за запрошення та бажання співпраці у подальшому.

Гантова ВалеріяКоментарі [2]

— alessandro.kiss · лип 05, 10:37

Егей, Лерік ти вже і тренер!!=)))