Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Міжнародний дебатний турнір "Київська Весна 2009"

Дорогі друзі!

1 – 3 травня 2009 р. у Києві відбудеться 7-й щорічний Міжнародний дебатний турнір "Київська Весна 2009".

 Формат турніру – Британські парламентські дебати. Мови – українська та англійська. Теми – закриті та напівзакриті. Заплановано 5 відбірних раундів, раунди плей-офф та фінал.

Організатор турніру – Федерація дебатів «Столиця». Дебатний партнер – ВМГО «Дебатна Академія». Партнери – Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери», Офіс координатора проектів ОБСЄ в Україні, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Медіа-партнер – журнал «Putt».

Розпорядниця турніру – Наталія Куликовська. Головний суддя англомовної ліги – Віл'ям Джонс (William Jones), відомий дебатер та суддя з Великобританії, чинний чемпіон світу. Заступники Головного судді – Анна Шапоренко та Євген Акуліч. Головний суддя україномовної ліги – Олексій Яценко. Заступники Головного судді – Кєня Глинько та Олександр Мамуня.

Реєстраційні внески Дебатери: (i) 150 грн. з особи для дебатерів з України та (ii) 20 євро з особи для дебатерів з-за меж України. Судді: (i) 75 грн. з особи для суддів з України та (ii) 10 євро з особи для суддів з-за меж України. Внесок покриває проживання (для некиївських команд) та харчування.

Реєстрація буде відкрита на сайті турніру з 10 березня по 10 квітня 2009 р. Адреса сайту http://www.kyivspring.org.ua.

З будь-яких питань щодо реєстрації пишіть на registration@kyivspring.org.ua. З будь-яких питань щодо «Київської Весни 2009» пишіть Наталії Куликовській, Розпорядниці турніру, nataliya.kulykovska@kyivspring.org.ua.

До зустрічі в Києві!
Коментарі [2]