Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Київське відділення ВМГО «Дебатна Академія» відкрило перший дебатний клуб у 2009 році

Дорогі друзі!    

     28, 30-31 січня 2009 року в Київському національному торгівельно-економічному університеті проходила триденна Школа молодого дебатера, яка проводилась  спільно Київським відділенням ВМГО «Дебатна Академія» та Науковим товариством студентів та молодих вчених КНТЕУ.

     Мета даного заходу – створення дебатного клубу у вищому навчальному закладі, ознайомлення студентів з інтерактивною освітньою методикою «дебати» та залучення їх до обговорення суспільно важливих питань. Протягом трьох днів учасники Школи мали змогу ознайомитися із правилами гри «дебати», вдосконалити навички ораторської майстерності та спробувати свої сили у першому в своєму житті дебатному турнірі.

     Учасників  першого відкритого у 2009 році дебатного клубу привітав помічник Першого проректора Шевчук Олег Анатолійович та радник міністра освіти та науки України Дмитро Кулібаба, який відзначив важливість розвитку дебатного руху в навчальних закладах як необхідної передумови всебічного розвитку українського студентства.

     Тренерами Школи виступили Президент ВМГО «Дебатна Академія» Олександра Матвійчук та Президент Київського Відділення ВМГО «Дебатна Академія» Назарій Боярський. Голова суддівської колегії - Костянтин Задоя.

     Переможцем навчального турніру стала команда "ВиА" у складі Швестко Валерії та Арінічевої Алли (1 курс, товарознавчий факультет). Топ-спікером стала Алла Арінічева.

     Київське відділення ВМГО "Дебатна Академія" висловлює щиру подяку за співпрацю Голові Наукового товариства студентів та молодих вчених КНТЕУ Світлані Дідус та Голові Оргкомітету "Школи Молодого Дебатера" Людмилі Корольчук.  

     Київське відділення ВМГО «Дебатна Академія» запланувало у цьому році відкриття дебатних клубів у цілому ряді ВНЗ м. Києва у співпраці з органами студентського самоврядування зі сприяння Міністерства освіти та науки України.

З повагою, Боярський Назарій

Президент Київського відділення ВМГО "Дебатна Академія"
Коментарі [38]