Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Київська Міська Дебатна Ліга: Осінь 2009

Дорогі друзі!
Президенти США Вудро Вільсон, Франклін Рузвельт,
Джон Кеннеді, Ричард Ніксон, Білл Клінтон,
Прем'єр-міністр Великої Британії Маргарет Тетчер –
були дебатерами.
А ми пропонуємо цю можливість тобі!
     Київське відділення ВМГО «Дебатна Академія» із радістю запрошує Вас прийняти участь у проекті «Київська Міська Дебатна Ліга: Осінь 2009» (далі - КМДЛ: Осінь 2009), який проходитиме з 19 жовтня по 16 листопада 2009 року. Партнерами заходу є Міністерство освіти і науки України, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Студентська рада Києва і Студентський парламент НТУУ «КПІ». Один із турнірних днів пройде в рамках кампанії по боротьбі зі зміною клімату під егідою ООН.
     У рамках проекту планується провести дебатні турніри серед студентів різних вищих навчальних закладів Києва, шляхом використання інтерактивно-освітньої методики дебати. Дебати – це популярна гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини і дозволяє, завдяки поглибленому вивченню та обговоренню теми, визначити проблеми, їх причини та запропонувати ефективний план дій для їх вирішення.
     Захід відбудеться у форматі боротьби команд (команда складається з 2 чоловік), які будуть представляти свої вищі навчальні заклади та відстоювати його честь. Загальна кількість учасників - 40 дебатерів.
     Даний проект передбачає проведення трьох тренінгів 04-06 листопада із метою навчання основам риторики та правилам ведення дебатів у Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут; трьох відбіркових турнірів 07, 08, 14 листопада у Київському національному університеті внутрішніх справ, Національному університеті "Києво-Могилянська академія" і Київському університеті права НАН України відповідно та фінального турніру 16 листопада у Міністерстві освіти і науки України.
     За підсумками проекту буде визначено найкращу команду – переможця та найкращого промовця КМДЛ: Осінь 2009.

          Як стати учасником?
     Реєстрація розпочинається 19 жовтня і закінчується 01 листопада 2009 року. Для того, щоб стати учасником КМДЛ: Осінь 2009, потрібно заповнити анкету (завантажити) та надіслати її на електронну адресу KMDLiga@gmail.com, і сплатити реєстраційний внесок у розмірі 25 грн., а для членів ВМГО «Дебатна Академія» - 15 грн. Внесок сплачується під час першого відбіркового турніру – 07 листопада. Він покриває вартість кави-паузи, роздаткових матеріалів та інших організаційних витрат протягом 3 змагальних турнірів і фіналу.
     Також реєстраційну форму можна одержати, надіславши запит на адресу  KMDLiga@gmail.com.
          Чому варто стати учасником КМДЛ: Осінь 2009?
     КМДЛ: Осінь 2009 – це можливість :
•    дізнатися, що таке дебати;
•    навчитися грати в них;
•    вдосконалити свої ораторські таланти;
•    перевірити свою ерудицію;
•    долучитися до дебатного руху в м. Києві;
•    знайти нових друзів;
•    гарно провести час у суботу та неділю;
•    дізнатися, що таке „дебатний адреналін";
•    зрозуміти, чому кожен другий президент США у ХХ ст. грав у дебати...

Погодьтеся, це унікальна можливість!

     За додатковою інформацією звертатися до Координатора проекту «Київська Міська Дебатна Ліга» Неселевської Аліни (моб. тел.: (098) 948-25-32, (093) 300-19-19, e-mail: KMDLiga@gmail.com).
    З повагою, Боярський Назарій
Президент Київського відділення ВМГО "Дебатна Академія"
та Організаційний комітет
Київської Міської Дебатної Ліги: Осінь 2009
Коментарі [2]