Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

ДЕБАТЕРИ ВІДКРИВАЮТЬ “ДВЕРІ ДО ШЕВЧЕНКА”

Надходить та дата, коли він вже вийшов з могили Коли він у буйнім розмаї Поплив у травневому вирі В той край, де його скоренили.

Із радістю запрошуємо Вас відкрити разом із нами “Двері до Шевченка”, на творчому вечорі, який відбудеться 22 травня (п’яниця) о 18. 00 у Центральному будинку вчителя, (вул. Володимирська 57, ст. м. “Театральна”).

Ще з того часу, коли тільки за участь у вшануванні пам’яті великого поета 22 травня молодих хлопців та дівчат брали на постійний облік як “особенно подозрительних лиц”, склалася традиція урочисто відзначити цей день – день початку виконання Заповіту.

У цьому році ми продовжуємо цю традицію. Шевченкове слово у піснях, віршах та образах постане через спогади та розповіді Євгена Сверстюка та Василя Овсієнка, через творчість Ніни Матвієнко, Ольги Ступак, Кирило Булкіна, Тараса Компаніченко, Тараса Пушкаря, гурту “Сад” та інш. Ведуча вечора Леся Матвійчук (ВМГО “Дебатна Академія”).

Запрошуємо і тебе, друже, розділити з нами це свято!

Це свято любови тривожить піснями і снами Стріляє бруньками до неба І мучить, і кличе на безум І греблю зриває під нами.
Коментарі [3]