Дебатна Академія Дебати Заходи Періодика Галерея
Новини Партнери Посилання Форум Контакти
Дебатний календар   
 

Новини


Дебатна Академія » Новини

Хто проти Томи? Дебатери - за!!!

  8 березня 2009 року о 21.30 на Новому каналі стартує інтелектуально-розважальне шоу «Хто проти блондинок».

 Участь у програмі беруть найкрасивіші та найрозумніші представниці чарівної статті – відомі жінки культурного та суспільного життя, і серед них – одна із найкращих ДЕБАТЕРІВ УКРАЇНИ – ТАМАРА КОМІСАРОВА, Президент Донецького Відділення ВМГО «Дебатна Академія».

  За концепцією шоу відомі чоловіки змагаються в ерудиції та інтелекті з 50 блондинками різних професій. Переможець телешоу має змогу виграти 50 тисяч гривень. Прізвище чоловіків, які кинули виклик розумним красуням наразі є таємницею, яка буде відкриватися у кожній серії. Першим сміливцем, який з’явиться в передачі став Влад Яма.

 За словами Томи Комісарової зйомки були напруженими та виснажливими, адже за день знімалися по кілька серій. До кожної з них потрібно було готуватися не лише морально, адже на кожній серій учасниці поставали в новому образі. Залишається лише дивуватися, як в такому величезному темпі змін зачісок, вбрання та аксесуарів, залишалося духу та ясності розуму, що відповідати на досить непрості запитання. Певно, що Томі став у нагоді досвід напружених дебатних раундів та вироблене вміння швидко орієнтуватися у ситуації та приймати логічно обґрунтовані рішення.

 Шоу буде виходити в пройм-тайм вихідного дня під керівництвом відомого ведучого Андрія Доманського.

   З радістю запрошуємо усю дебатну спільноту порадіти разом із нами успіхам наших чарівних та розумних дебатерок:)

Коментарі [1]